Kto tu paczy? O.o

środa, 9 listopada 2011

Hot Buys

Dzisiejszy Hot Buys to legginsy ze sklepu Evil Panda.
Kosztują 11sd.
Jedyne czym wyróżniają się spośród reszty stardollowych legginsów to liczne pacyfki,a reszta jest wręcz (prawie) identyczna do reszty.
Ja ich nie kupię i nie polecam, ale jeśli ktoś chce to proszę bardzo.


Z sensownych komentarzy (tzn. nie takich jak: fajne, kupię, nie kupię, tylko dłuższych) wylosuję osobę, która otrzyma sd na zakup Hb.

7 komentarzy:

emila202 pisze...

Bardzo mi się podobają, szkoda, że są troszkę przykrótkie :( , ale i tak są śliczne . słyszałam, że pacyfki są jakimś symbolem satanistycznym czy coś w tym stylu, to prawda ?

ema202

Roster0020 pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Roster0020 pisze...

Emila202 Pacyfki to znak hipisowski ale co po nie którzy wierzą że jest to symbolem szatana.


A co do leginsów uważam że są one niesamowite marzę o tym by mieć takie w rzeczywistości ale niestety stardollowa wersja bardziej przypadła mnie do gustu niż realna.Co do ich wartości nie mam żadnych zastrzeżeń ponieważ są warte swej ceny, nadmiar Pacyfek ich nie oszpeca wręcz dodaje im tego czegoś co zachwyca.Kolory są bardzo ze sobą zgrane dzięki czemu te leginsy wyglądają na drogie i cenne.Nawet jeżeli nie przypadnie Ci do gustu mój komentarz i nie wygram to i tak mam zamiar je kupić ponieważ niezmiernie mnie się podobają.

emila202 pisze...

no właśnie też tak słyszałam, nawet jak rysowałam hipiskę to rysowałam jej pacyfki ^^, ale wiele ludzi mówi, że pacyfki to znak "satanistyczny" :) A co do leginsów jeszcze raz piszę - są ślicznee ; **

ema202

Anonimowy pisze...

Hehe :D na pewno kupię, są ładne i mają ciekawy wzór. Przydadzą się w mojej szafie i będą idealne do wielu stylizacji. A poza tym zbieram hb więc głupio by było nie kupić :D
Niunia_60

Anonimowy pisze...

nie kupię. nie mam aż tylu sd.

ewa_farna_xd pisze...

No, co do tych spodni to się na prawdę postarali, są śliczne! Bardzo chciałabym je mieć ^^

ewa_farna_xd