Kto tu paczy? O.o

sobota, 8 października 2011

Wywiad z xXEwelina1996Xx

PatkaSzalona - Fiolet
xXEwelina1996Xx - Pomarańcz1. Jak dowiedziałaś się o stardoll?
1. O stardoll dowiedziałam się już dobre kilka lat temu od mojej koleżanki. Na początku nie byłam zainteresowana tą grą, lecz później wpadłam w stardollowy nałóg.


2. Kiedy pierwszy raz doładowałaś sobie ss i jak długi był to okres czasu?
2. Miałam kiedyś inne konto, ale niestety zostało skradzione, więc kiedy dokładnie było moja pierwsze doładowanie w życiu to nie wiem, ale na tym koncie pierwszy raz doładowałam 21 listopada 2007 roku o 9:22 i 26 sekund :D Dostałam 95 stardollarów. Drugie doładowanie zrobiłam już dwa dni po pierwszym(z tego co patrzę takich transakcji jest wiele, a odstęp kilku dniu lub nawet godzin!).


3. No to nieźle ;) Wygląda na to, że wydałaś bardzo dużo na to konto ;) Ile czasu dziennie poświęcasz na    stardoll?
3. Kiedyś potrafiłam cały dzień przesiedzieć na stardoll, teraz już zdecydowanie tak nie jest, mam coraz mniej czasu wolnego, ponieważ dzień zaczyna się w zasadzie o 5:10 na 7:10 muszę być w szkole. Wracam do domu około godziny 16:30 (jak czasem nie później,a  często zdarzają się korki, wypadki etc.). Jestem styrana po całym takim dniu, więc położę się spać wstanę o 19.20.21 i muszę się uczyć czasem wychodzi, tak że nauka zajmuje mi całą noc i  nie kładę się nawet spać. Dziś miałam np.: 9 godzin lekcyjnych, sprawdzian/y: jeden z fizyki, jeden z chemii, dwa z  angielskiego oraz jeden z WF :) Kartkówkę z biologii, na polski musiałam przygotować prace pisemne )chyba obie to były rozprawki_ + przygotować speach na angielski. Gdzie ja mam tu znaleźć czas na stardoll? Mam strasznie napięty grafik, więc wchodzę na stardoll tylko na 5 minut, spojrzę na nowinki z tego świata i wracam do rzeczywistości. Szkoła jest dla mnie ważniejsza niż stardoll.


4. Wiem, że zajmujesz się grafiką. Ile to już czasu?
4. Grafikę tworzę niecałe 3 lata. Pierwszy nagłówek zrobiłam w 2009 roku. Robiłam sobie dłuuugie przerwy. Dopiero w czerwcu 2011 gdy na Stardoll i My ogłoszono konkurs na nagłówek z nagrodą (500sd) grafiką zaczęłam zajmować się bardziej 'poważnie'. W konkursie na Stardoll i My udało mi się zająć drugie miejsce, co moim zdaniem jest bardzo dobry wynik :)


5. Bardzo dobry,  a wręcz znakomity wynik :> Ile mnie więcej zarobiłaś na grafice?
5. Może 200/300sd (nie licząc wygranych w konkursach) to moim zdaniem mało, lecz AŻ tyle MagdoMilowicz bierze za jedną grafikę. Tak już jest, że cenę obrazka wyznacza popularność twórcy.
6. Czy to właśnie dzięki drugiemu miejscu w konkursie na nagłówek na blogu Stardoll i My rozsławiłaś się?                    Chodzi mi o to czy od tamtego czasu więcej osób zamawia u Ciebie grafikę :>
6. Nie uważam, że się rozsławiłam. Mniej więcej tyle samo osób u mnie zamawia grafikę, większość tego co jest na moim blogu robię sama dla siebie : )


7. A a jakim programie wykonujesz grafikę? I ile zajmuje Ci czasu grafika np.: z dwiema doll?
7. Właściwie raz robię w PhotoShopie, a raz w gimpie,w  zależności od tego jaką mam ochotę, bo dla mnie to się nie różni. Jak na wakacjach byłam to też sobie coś ściągnęłam innego. (Kilka tych programów jest) . Z dwoma lalkami tak żeb było ''perfekcyjnie'' wolę siedzieć może 2 dni, leczy gdybym miała zrobić szybko bez szczególików to zajęłoby mi to z jakieś 5 lub 6 godzin (minimun), ale wątpię żeby uporała się z tym w tak krótkim czasie, ponieważ obrysowując nawet najmniejszy element staram się by był on dokładny. Tak już mam :)


8. Jak nauczyłaś się tworzyć grafikę?
8. Właściwie to sama z siebie, bawiłam się kiedyś jednym programem na normalnych zdjęciach i pomyślałam, że można to zrobić ze starollowymi dollkami. Próbowałam i tak jakoś mi trochę wychodzi :) Do tego aby w ogóle zacząć robić to częściej skłoniły mnie do tego konkursy graficzne, których swego czasu było wiele.


9.  Serdecznie dziękuję za wywiad. Pozdrawiam i życzę powodzenia w wykonywaniu grafiki.
9. Dziękuję :)


_____________________-___________________
I tak przy okazji maci link do bloga xXEwelina1996Xx
http://xxewelina1996xx.blogspot.com/4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bardzo ciekawe ;)

Anonimowy pisze...

ciekawy

Kotek321Girl pisze...

fajny wywiad :) oby takich wiecej :P

Kotek321Girl pisze...

fajny wywiad :) oby takich wiecej :P