Kto tu paczy? O.o

poniedziałek, 31 października 2011

Wywiad z polską starblogerką

Witam wszystkich! Dzisiaj przedstawiam wam wywiad z jedną z naszych wspanialych Starblogerek: 123Basia123!!!


Jak myślisz, dzięki czemu zdobyłaś popularność?
Przede wszystkim do tego przyczyniło się pisanie w Starbloggu, jeśli w ogóle można tu o popularności dyskutować. Redaktorką jestem dopiero od początku sierpnia, więc aż tak rozpoznawalna nie jestem. Jednak znaczną częścią mojej "popularności" jest utrzymywanie się przez jakiś czas na liście Top Projektantów.
Co chcesz zyskać dzięki Stardoll?
Stardoll to po prostu odskocznia od codziennych obowiązków. Tutaj mogę być kim chcę. Na Stardoll poznałam wielu bardzo fajnych ludzi. Zauważyłam, że dzięki tej stronie zmieniło mi się wiele poglądów na tematy związne z modą. Coś, co kiedyś uznałabym za kiczowate, albo wręcz okropne nazywamy teraz "czymś modnym". Poprzez Stardoll wypracowałam sobie po prostu styl.
Wiele użytkowników tej strony chce być na topie, cool i w ogóle. Co ty o tym sądzisz? 
Ja mogę powiedzieć tylko w tej sprawie, że dobrze jest, jeśli mamy marzenia, dążymy do ich spełnienia. Jednak istotnym elementem jest to, że nie za wszelką cenę! Owszem, możemy pragnąć sławy, bycia "cool" itd., ale trzeba pamiętać o innych wartościach takich jak: przyjaźń, obowiązek i inne. Dziewczyny/Chłopcy z zadartymi nochami do góry nie zwojują wiele.
Nie należysz jeszcze do sław pokroju gabisi9, ale już ci do tego niedaleko. Czy zależy ci na takiej sławie? 
Czy Ty sobie żartujesz?! Do Gabisi9 mi jeszcze więcej niż połowa drogi. Na wielkiej sławie mi aż tak bardzo nie zależy. Z resztą nie chciałabym być spostrzegana jako bezwartościowa osoba, która nic nie osiągnęła i jest znana, bo jest znana, a do świata nic nie w nosi. Chciałabym być po prostu zauważona i doceniona.
Jaki jest twój stosunek do stardollowych VIP-ów? 
Wszystkich szanuję i podziwiam, za to co robią. Fajnie, że mamy takich ludzi, którzy dzielą sie swoimi pasjami. Z niektórymi nawet zdążyłam się zakolegować, jeśli chodzi o naszych rodaków.
Jesteś jedną z polskich starblogerek. Jak myślisz, dzięki czemu zostałaś wybrana i jak ty się utrzymujesz w tym tyle czasu, mimo tego, że wielu już 'odpadło'? 
To jest po prostu moje hobby. Uwiebiam redagować artykuły. Zostałam możliwe dlatego, że dla mnie pisanie w Starblogu to jest coś więcej niż odklepanie byle jakiego artykułu, i dajcie mi spokój. To nie na tym polega! Po pierwsze, to jest dla mnie satysfakcja, że mogę być jedną z reprezentantek wśród kilkuset redaktorek na świecie. Po drugie, stawiam sprawę piszę o ciekawych rzeczach, które mogłyby zainteresować zarówno jak i damską, jak i męską część Stardoll.
Twoje teksty są bardzo dojrzałe jak na 12-latkę. Co wykształciło w Tobie nawyk takiego pisania? 
Doświadczenie. Tak na dobrą sprawę, to sama się zastanawiam. Często słyszę od przyjaciół: "Baśka, ja mam 17 lat, a rozmawiając z Tobą czuję się, jak jakaś gówniara", albo "Trudno jest pojąć, że masz 12 lat, bo budujesz zdania co najmniej, jak dorosła kobieta".Z resztą od zawsze moją pasją było dziennikarstwo, redagowanie tekstów. Osłuchałam się też starszych osób, co mogło na to wpłynąć.
Dużo dziewczyn starszych od ciebie rozumem nie dosięga ci do kolan. Co sądzisz o takich osobach?
Po prostu są niedojrzałe, jeśli mowa o rozumie.Naprawdę irytujące jest kiedy masz świadomość, że rozmawiasz z dziewczyną o 2-3 lata starszą, a ta, jakby była zacofana. Niektórzy też tak potrafią błysnąć inteligencją, że czlowieka z nóg zwalą. Ja to biorę nie na poważnie.
Czy interesujesz się światem mody? 
Tak, modą owszem. Bardzo lubię modnie się ubrać. Jednak moda nie jest dla mnie czymś aż tak pasjonującym
Ostatnie pytanie, na rozluźnienie. Co myślisz o tej dziecinnej zabawie, jaką są stardollowe pary, śluby i rodziny?
Tylko tyle mogę powiedzieć: żenada.
Dziękuję za rozmowę.6 komentarzy:

123Basia123 pisze...

Redaktorka genialnie się spisała!

234monia234 pisze...

Hehe, dziękuję ;)

madzasta pisze...

fajny.:)

emila202 pisze...

redaktorka super pytania, a 123Basia123 przemyślane odpowiedzi, Gratuluje Wam ! ; *

ema202

cccmamba5 pisze...

Ja także gratuluje :)

Roster0020 pisze...

;)