Kto tu paczy? O.o

czwartek, 20 października 2011

Pomysły...

Ja z całą załogą bloga bardzo chcielibyśmy wiedzieć czy podoba 
się wam ten blog. Czy blogowi coś brakuję?
Jeśli tak to powiedzcie?

Podajcie kilka pomysłów a na pewno któreś z nich zostaną zrealizowane.
Osoba ,która poda najfajniejsze pomysły wygra 80sm :)

6 komentarzy:

kamis2008 pisze...

Ja czytam kilka(naście:) blogów o stardoll, ale wszystkie są takie monotonne... moim zdaniem wyróżnai się z nich tylko jeden.. a mianowicie dirtystardoll.blogspot.com.
Głównym jego zadaniem jest opisywanie skandali na stardoll i myślę, że na tym blogu też tego brakuje:)

Wiem, że kolorystyka upside down jest tematyczna ( związana z jesienią)ja bym to zmieniła na żywe kolory, które przyciągają, a nie odstraszają od czytania postów:)


PoZdRaWiAm SErDeCzNie*-*/

Serafinek pisze...

Dzięki kamis2008 za rade postaramy wprowadzić te zmiany :)

sylwia834 pisze...

Mi sie podoba ten blog, choć, jak już wspomniano, niczym się nie wyróżnia spośród innych blogów o stardoll. Przydało by się większe zachęcenie do jego przeglądania w postaci konkursów, pojedynków itp. oraz coś co by go wyróżniało, niekoniecznie w postaci opisywanych skandali...

Kotek321Girl pisze...

mi sie podoba, ale dodalabym cos bardziej kolorowego w szacie graficznej. moge rowniez stworzyc nowy naglowek za darmo dla bloga ;] to tylko moje propozycje :D

Roster0020 pisze...

według mnie jest bardzo zrównoważony i nie potrzebuje zmian :)

Anonimowy pisze...

podoba mi się,jednak ja dodała bym jeszcze hot or not. tzn wybieracie moderatorkę i zbieracie chętne odoby do stylizacji.(moderatorka wybiera ubrania z jej szafy które się jej spodobały i te które według niej nadają się tylko do schowka.)ponadto oceniacie tej jej wygląd(ubiór i makijaż)a do tego moderatorka ubiera ją po swojemu i maluje również. Nie wiem czy zrozumiecie o co chodz.;)