Kto tu paczy? O.o

poniedziałek, 31 października 2011

Halloween! cz 2 :D

Teraz zajmiemy się makijażem na Halloween :) Hmm...możemy wyglądać troszkę strasznie, albo baaaardzo :D
I wersja( ta mniej straszna)


 II:

jak go zrobić?
1 krok
Cała twarz
nałóż krem
 
Podkładem w tym "makijażu" jest biała farba do malowania twarzy i ciała firmy Jovi. Nakładamy ją równomiernie na całą twarz wchodząc lekko w granicę włosów nad czołem, pokrywamy też usta, można nałożyć ją na uszy i szyję.
2 krok
Oczy
nałoż bazę do cieni
Całą powierzchnię powieki po brwi pokrywamy najpierw czerwonym cieniem. Następnie nakładamy na ruchomą powiekę cień brązowy i rozprowadzamy go na całej powiece wyciągając również do linii brwi.
3 krok
Oczy
nałoż bazę do cieni
 
Czarnym cieniem przyciemniamy zewnętrzną powiekę i wewnętrzny kącik oka. Palcem wyciągamy ten cień wzdłuż nosa, tak by powstała prosta kreska biegnąca do czubka nosa.
4 krok
Usta
pomaluj pomadką ochronną 
 
Wewnętrzną część ust nie dochodąc do krawędzi ust nakładamy purpurową pomadkę, ja zrobiłam to purpurowym cieniem do powiek, dłużej się będzie trzymać.
5 krok
Oczy
namaluj dolną kreske wewnątrz powieki
6 krok
Policzki
nałóż róż 

 Czarnym eyelinerem narysuj bliznę. Na końcach krotkich kresek zrób kropkę. Na około kropek i wzdłuż "linii rozcięcia" czerwoną farbą zrob bardzo delikatny rumień. Łącząc kolory zółty zielony czerwony i brązowy niedaleko blizny zrób imitację siniaka, rozciągając i mieszając te kolory z podkładem. 
Źródło: www.mojmakeup.pl
To instrukcja do makijazu numer 2 :)
Do 1 nie ma instrukcji niestety ;/ 
Niedługo ostatnia część a teraz moj makijaz na stardoll:
 
 BOOOOOOO!!! Duszek Klaudia ;]